Menu

TakaDemokracja

Ta demokracja to piękny stan.Bo w niej się każdy czuje jak Pan. Bo w niej się każdy czuje jak gość. Póki go hołotą nie nazwie ktoś. A wolność słowa też piękna rzecz I możesz krzyczeć, co zechcesz lecz?..

Pajacowanie i cyrk na ulicach Warszawy.

takademokracja

3333

Dlaczego powstał ten blog ? Patrząc na sytuacje polityczną i medialną, to chyba internet jest jedynym miejscem, gdzie można napisać i powiedzieć jak się maja sprawy. „Wolne media” to iluzja na czele z TVN24, mediami narodowymi i innymi stacjami w których zasiadają działacze największych partii sejmowych. Jak widać telewizja kłamie, dlatego jestem ciekawy zdania obywateli, ludzi, którzy obserwują to z daleka i nie są członkami opozycji  (PO, N, PSL) a także KOD-u i partii rządzącej.

Każdy z pewnością wie co obecnie dzieje się pod Sejmem RP. Pytanie tylko, kto tak uporczywie krzyczy słowa „wolne media”, „demokracja” i inne tym podobne hasła. Może Pan Petru, który skończył 8 klas szkoły podstawowej i 4 klasy gimnazjum ? A może lider KOD, który ponoć nie płaci alimentów na dzieci. A może poprzednia władza, która zgrabiła Nam kasę z OFE, Amberd Gold, jadła ośmiorniczki a ich głównym dokonaniem są afery podsłuchowe, podkarpackie, hazardowe ? Jakim prawem Ci ludzie używają tak odpowiedzialnych pojęć ?

Niestety po drugiej stronie barykady jest nie wiele lepiej. Ustawy głosowane w nocy, kwota wolna od podatku, która, ustawa medialna i Pan Antoni Macierewicz i jego teczki. Jednym zdaniem, dwie strony warte siebie, próbujące zbić kapitał polityczny. Problem prosty do rozwiązania. Pały i lać krętaczy z PO i PiS po łbach i z dala od sejmu.

© TakaDemokracja
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci